Aby zapewnić najlepszą jakość dostarczanych usług strona wykorzystuje pliki cookie. Ustawienia cookies możesz zmienić w dowolnym czasie. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz ich umieszczenie w swoim systemie. Więcej informacji    |    Rozumiem, wyłącz to powiadomienie.

ZŁOTA KOLEKCJA NAT GEO


Odkrywaj najlepsze filmy dokumentalne National Geographic Channel oraz Nat Geo Wild! 
Zobacz niezwykłe historie ludzi i zwierząt, zaglądaj za kulisy niewiarygodnych odkryć, eksploruj niesamowite miejsca wraz z kamerami 
National Geographic Channel - najbardziej fascynujące programy dokumentalne naszej produkcji masz teraz na wyciągnięcie kliku!

Złota Kolekcja Nat Geo

CAR S.O.S.

Mechanik Fuzz Townshend oraz dziennikarz radiowy i telewizyjny Tim Shaw podejmują się trudnego zadania odrestaurowania wysłużonych pojazdów.

Car S.O.S.

MEGAFABRYKI

Największe fabryki na świecie są fascynujące -ogłuszający warkot ogromnych maszyn, zmechanizowany ruch tysięcy części na taśmach, obracanie, chwytanie, skręcanie, zginanie i toczenie.

Megafabryki

GENIUSZ

Historia fizyka wszech czasów, Alberta Einsteina. Seria ukazuje jego życie zawodowe i prywatne, pełne burzliwych romansów i zwrotów akcji.

Geniusz

MEGAODKRYCIA

„Megaodkrycia” to rewolucyjna, nowa seria o naukowych odkrywcach z wiodących uniwersytetów i instytucji oraz o tym, w jaki sposób ich przełomowe innowacje i usprawnienia zmienią nasze życie w bliskiej i dalszej przyszłości. Seria powołuje do życia historie, ludzi i technologie, kryjące się za tymi odkryciami, pokazując jak zmieniają świat. Ułatwiające życie i zadziwiające innowacje są częścią codzienności, więc czasami uznajemy je za rzeczy oczywiste.

Megaodkrycia